Ogłoszenie

Z przykrością stwierdzam że odchodzę niewiedzę swojej przyszłości na serwerze.Dziękuje wszystkim za wspaniałą grę. Forum zostawiam adimanowi on teraz ma obsolutną władze na nim. Nara wszystkim mahnio

#1 2011-07-06 16:35:26

muszka

Mistrzuniu

Punktów :   

Podanie by muszka

1 nick : muszka
2.dlaczego ja? : Chciałbym wesprzeć serwer oraz chronić od cziterów.
3.znajomość mapy : 7/10
4.relacje z innymi graczami: Bardzo Dobre codziennie wchodzę na serwer nie mamy żadnych problemów czasami są małe sprzeczki .

Offline

 

#2 2011-07-07 09:53:49

.Nicram

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie by muszka

Jesteś dobrym kandydatem na admina, dobrze znasz mape, gracze cię lubią i myślę że admin to dla ciebie dobra posada . Myślę że jesteś odpowiedzialną osobą i nie będziesz nadużuwać statusu.

Offline

 

#3 2011-07-07 10:02:33

Adiman

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie by muszka

.Nicram nie tobie to oceniac czy on był by dobry adminem poniewaz używa czitów w postaci Mod_s0beit_SA god ! speed hack zauważylem pare razy lecz był stałym graczem i nie banowałem a więc proszę ci nie wypowiadaj sie Bo wiem ze nadużywał by statusu a więc nie damy mu tej posady nawet za opłątą


Pisze poprawnie po polski nie używam słów których głupki nie znają znaczenia
Pomagam na Forum , Jetsem dobrym adminem

Offline

 

#4 2011-07-07 11:52:35

muszka

Mistrzuniu

Punktów :   

Re: Podanie by muszka

Adiman Na tym serwerze ani razu nie użyłem god'a ani speed hack'a ty masz lagi albo komputer ci się zacina. To jest niedorzeczne to co ty napisałeś

Offline

 

#5 2011-07-08 21:57:55

Adiman

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie by muszka

Sam napisałem Uzywałes upominałem cie


Pisze poprawnie po polski nie używam słów których głupki nie znają znaczenia
Pomagam na Forum , Jetsem dobrym adminem

Offline

 

#6 2011-07-11 07:59:55

mahnio

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie by muszka

Ja  za muszke mogę poęczyć jest dobrym graczem  a jak mniał goda to ja mu dawałem.
Pare razy też przuwarzyłem u muszki chaki typu m0d s0biet lub air break ale nigdy to nie przeszkadzło innym.
Ja osobiscie wyrażam zgode na to żeby muszka dostał adma ,ale decydujący głos w tej sprawie wyda adiman.

Czitowaniem nie jest granie na chakach tylko sposób ich używania.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Każdy ma prawo do własnego zdania.

Offline

 

#7 2011-07-12 14:46:41

muszka

Mistrzuniu

Punktów :   

Re: Podanie by muszka

Mahnio dziękuje za komentarz niech wypowie się ktoś jeszcze

Offline

 

#8 2011-07-13 16:12:05

.Nicram

Administrator

Punktów :   

Re: Podanie by muszka

Ja też u ciebie czitów nie widziałem a nawet jeśli je miałeś to nie wiedziałem bo nikomu nie przeszkadzały.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakuganbattlebraweler.pun.pl www.siedziba-ps.pun.pl www.deep-in-soul.pun.pl www.inzynieria2009.pun.pl www.zipps.pun.pl